pühapäev, 1. mai 2011

JCI Spordiklubi liikmete tulemused kevadistel võistlustel

Märtsi keskel toimunud Xdreami ühe rajameistri – Urmo Libliku poolt läbiviidud seiklusspordikoolitusel osalejad nautisid xdreami esimest etappi 24.aprillil Tallinnas. Nimetatud koolitusel osalejate tulemused meeskondlikult:

A-rajal võidutsesi - Webmedia Teamspiriti koht 33, ajaga 4:16 ja Spordiaasta koht 59, ajaga 4:47

B-rajal lugesid edukalt kaarti järgmised tiimid:

HeadEestiMehed koht 18, ajaga 2:23, Müttajad koht 25 ajaga 2:28 ning Delfiinid orbiidil koht 138 ajaga 4:34.

Ja ilma koolitusetagi edukad jcikad saavutasid ACE Speed meeskonnas 51 koha ajaga 2:41.

Info järgmiste etappide kohta xdreami kodulehelt

____________________________________________________________________

82. Suurjooks ümber Viljandi järve.

Ka Viljandi järvejooksul näitasid sportlikud jcikad edukaid tulemusi. Selle aasta esimene EMT järvejooksu etapp toimus traditsiooniliselt ümber Viljandi järve 1.mail. Kõigest 9 kraadises kuid päikselises Mulgimaa pealinna 12km rajal näitas end parimast küljest Kaspar, kes saavutas üldarvestuses 86. koha joostes ajaga 0:43.

Meestest olid kiired spordiklubi jooksjad - Reigo ajaga 0:52 ning Ott 0:54 ja Rode 1:02. Parima tulemuse jci naistest saavutas Jaanika ajaga 0:57 ja oli selle ajaga suisa 57 naine lõpetajate seas! Pille ja Meelika lidusid mõlemad ajaga 1:03. Kairi Ü ja Imbi finišeerisid ajaga 1:06! Kõigi 2666 lõpetaja tulemused siin:)

Oli lahe sportlik päev ja suur tänu Jaanikale sooja sauna eest!